Kariéra

SPECIALISTA BACKOFFICE v odvětví prodeje elektřiny, plynu a energetických služeb – místo výkonu práce Ostrava

Slovenské elektrárne, a.s. jsou významným výrobcem a prodejcem elektrické energie, zemního plynu a tepelné energie v regionu střední Evropy. Společnost provozuje solární, vodní, uhelné i jaderné elektrárny. Zaměstnává více než 4000 zaměstnanců na Slovensku, v ČR a Polsku. Více informaci o společnosti Slovenské elektrárne, a.s. naleznete na stránce www.seas.sk.

Slovenské elektrárne Česká republika, s.r.o. je dceřinou společností zbývající se prodejem elektřiny a plynu zákazníkům na území ČR.

Popis pozice:

Do svého týmu Back Office hledáme kolegyni/kolegu pro správu a péči o naše zákazníky – odběratele elektřiny a zemního plynu.

Budete mít možnost pracovat v lukrativním energetickém odvětví. Hlavní náplní práce je péče o zákazníky především z řad obchodních společností, evidence a správa portfolia nových zákazníků, řešení požadavků a připomínek zákazníků stávajících, tvorba a kontrola smluv, zálohových platebních kalendářů apod.

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání ukončené maturitou
  • Preciznost a zodpovědnost
  • Týmového ducha, schopnost spolupracovat s ostatními kolegy z oddělení Back Office a Obchod
  • Ochotu a schopnost učit se novému
  • Velmi dobré komunikační dovednosti, spisovné vyjadřování v ústním a písemném projevu
  • Dobrou znalost práce s PC + schopnost rychle zvládnout orientaci v interním software
  • Zkušenosti z oboru energetiky velkou výhodou
  • Dobrou znalost aplikací MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dovolenou 5 týdnů
  • Podporu a zázemí významné společnosti – přímého výrobce elektřiny
  • Technické zajištění (mobilní telefon, notebook)
  • Další nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • Zázemí a podporu zkušeného týmu

Jiná sdělení:

  • Termín zahájení spolupráce možný ihned
  • Práce na plný úvazek

Zájemci, zašlete strukturovaný životopis na adresu: marek.elias@seas.sk