Kontakt

Slovenské elektrárne Česká republika, s.r.o.

Revoluční 724/7, Staré Město
110 00 Praha 1

IČO: 03866289

Společnost je registrována v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 238039

Společnost je členem koncernu Slovenské elektrárne, a.s.

Slovenské elektrárne Česká republika, s.r.o.

Sokolská třída 1263/24
702 00  Moravská Ostrava

Martin Kumpan
jednatel

martin.kumpan@seas.sk

Mariusz Paszanda
výkonný ředitel

mariusz.paszanda@seas.sk

Ivan Matula
key account manager

M: +420 606 043 320
ivan.matula@seas.sk

Roman Korzec
key account manager

M: +420 724 789 617
roman.korzec@seas.sk

Daniel Vaca
key account manager

M: +420 724 816 871
daniel.vaca@seas.sk

Petr Řehoř
key account manager

M: +420 727 973 539
petr.rehor@seas.sk

Miroslav Štefek
key account manager

M: +420 727 800 241
miroslav.stefek@seas.sk

 

 

 


KONTAKTY PRO POSTUPNÝ NÁKUP

Martin Kocera
specialista back office

M: +420 608 400 393
martin.kocera@seas.sk

Marek Eliáš
portfolio manager

M: +420 606 760 449
marek.elias@seas.sk

Lenka Vallová
back office manager

M: +420 725 836 205
lenka.vallova@seas.sk

Michaela Orságová
back office specialist

M: +420 725 324 742
michaela.orsagova@seas.sk

Ilona Fárková
back office economist

M: +420 727 928 001
ilona.farkova@seas.sk

Vladimíra Dekařová
back office economist

M: +420 725 848 485
vladimira.dekarova@seas.sk

Marta Poláková
back office specialist

M: +420 725 896 754
marta.polakova@seas.sk

Jana Mikesková
back office economist

M: +420 725 896 755
jana.mikeskova@seas.sk

Marek Cienciala
projektový manažer

M: +420 739 993 958
marek.cienciala@seas.sk

Daniel Vaca
speciální projekty

M: +420 724 816 871
daniel.vaca@seas.sk